Facebook Pixel Code

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

houses

Poznaj Bliżej

Osiedle
Zacisze Osowiec

Zacisze Osowiec - spełni Twoje marzenie o komfortowym domu blisko natury.

Nasze domy zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wysoka funkcjonalność układu pomieszczeń, przestronne wnętrza, sprawdzona technologia i solidna jakość użytych materiałów zapewnią mieszkańcom najwyższy komfort. Architektura gwarantuje duże poczucie intymności i wyciszenie w spokojnej przestrzeni, niezakłóconej hałasem sąsiadów. Indywidualne działki o wielkości od 500 m2 i leśne otoczeni zapewnią przyszłym mieszkańcom poczucie prywatności i idealne warunki do relaksu .W pobliżu jest również dostęp do niezbędnej infrastruktury takiej jak sklepy, lokale usługowe, przedszkola i szkoły.

Osiedle powstało głównie z myślą o młodych rodzinach. Łącznie realizowanych jest 56 nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych. Każdy pojedynczy lokal o wielkości 162,41 m2.

parents

1. Etap inwestycji

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 12 domów, czyli 24 lokali o powierzchni 162,41 m2, każdy z prywatnym garażem podjazdem na dwa dodatkowe samochody orazwłasną działką o powierzchni min. 500 m2. Wiemy jak ważną decyzją jest wybór domu i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Wielkość
162,41 m2

działka o pow.
min 500 mkw

garaż o pow.
ponad 27 m2

zobacz ofertę dostępnych domów
house

Wnętrza

Architektoniczna spójność zewnętrznej zabudowy umożliwia indywidualne dostosowanie wnętrz do swoich preferencji i potrzeb. Do użytku przyszłych właścicieli zostaną oddane przestrzenne domy o przemyślanym układzie pomieszczeń, w których komfortowo mogą mieszkać nawet 5-osobowe rodziny.

zobacz układ domu
icon_las_

Otoczeni Spokojem i Zielenią

Lasy, rezerwaty i stawy w niedalekim sąsiedztwie zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

family
forest
icon_cisza_

Cisza

Lasy, rezerwaty i stawy w niedalekim sąsiedztwie zachęcają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

icon_lokalizacja_

Lokalizacja

Przemyślana lokalizacja w harmonijnym otoczeniu, wygodny dojazd do Warszawy, wysoka estetyka osiedla i liczne atrakcje dla amatorów sportu i miłośników przyrody sprawiają, że Zacisze Osowiec to idealne miejsce do życia.

W pobliżu jest również dostęp do niezbędnej infrastruktury:

icon_park_

park i rezerwaty
przyrody

icon_sklep_

sklepy
i usługi

icon_szkola_

szkoły

icon_placzabaw_

przedszkola
i place zabaw

icon_plywalnia_

park wodny
„Suntago”

icon_rekreacja_

rozrywka
i rekreacja

Miejskie, rodzinne atrakcje
na wyciągnięcie dłoni

Osiedle Zacisze Osowiec położone jest zaledwie 6 minut drogi od Grodziska Mazowieckiego. Jest to jedna z najlepiej zarządzanych gmin w Polsce, oferująca liczne atrakcje kulturalne (m.in. wernisaże, spektakle, kabarety, recitale, koncerty, opery), zajęcia tematyczne skierowane do różnych grup wiekowych oraz tereny sportowo - rekreacyjne:

 • Stawy Walczewskiego,

 • Park Skarbków,

 • Stawy Goliana,

 • oraz atrakcje:

 • korty tenisowe

 • siłownie

 • boiska

 • pływalnie

 • strzelnice

 • miejsce do uprawiania wakeboardingu

 • 20 min do kompleksu rozrywki wodnej
  i wypoczynku Suntago

hiking
kayaking

Projekt architektoniczny wykonali

Projekt architektoniczny wykonali

Wiemy jak ważnym wyborem jest kupno domu. Nasze domy budujemy z największą starannością. Wyznacznikami są dla nas nowoczesny design, przemyślany, praktyczny rozkład oraz wysokie poczucie intymności i komfortu, dlatego wykonanie projektu domów na osiedlu Zacisze Osowiec powierzyliśmy renomowanej pracowni architektonicznej Z3Z Architekci, laureata wielu nagród i wyróżnień branżowych w tym m.in. Nagrody w konkursie Archinei w kategorii „Najciekawsze domy jednorodzinne 2019 roku, projekty”.

www.z3zarchitekci.pl

house
family

Skontaktuj się z Nami